Podnikové financie, Teoretické a praktické aspekty riadenia

Bondareva Irina , Zatrochová Monika
Úlohou vysokoškolskej učebnice pod názvom „Podnikové financie, Teoretické a praktické aspekty riadenia“ je prispieť k dosiahnutiu tohto cieľa.

Úlohou vysokoškolskej učebnice pod názvom „Podnikové financie, Teoretické a praktické aspekty riadenia“  je prispieť k dosiahnutiu tohto cieľa.  Učebnica je vypracovaná pre predmety  Podnikové financie, Základy podnikových financií a  Finančný trh a podnikové financie, ktoré sú zaradené do študijných programov STU v Bratislave medzi povinné, povinne  voliteľné, resp. voliteľné predmety dennej formy bakalárskeho štúdia. Obsah   dovoľuje  pokladať vysokoškolskú učebnicu za jednotnú latku, čo  študentovi umožní pochopiť vzájomné spojenie jednotlivých úloh riadenia podnikových financií a ich vplyv na finančné výsledky podniku.

• Vydanie číslo: 1. vydanie
  • Vydanie rok: 2017