Vybrané kapitoly z finančného trhu

Zatrochová Monika
Vysokoškolská učebnica v sebe zahŕňa vybrané state z finančného trhu, ktoré sú požadované ako základné vedomosti absolventov inžinierskeho štúdia technického zamerania na STU.

Vysokoškolská učebnica v sebe zahŕňa vybrané state z finančného trhu, ktoré sú požadované ako základné vedomosti absolventov  inžinierskeho štúdia technického zamerania na STU. Učebnica poskytuje študentom obraz o finančnom trhu a jeho súčastiach. Poslucháč získa poznatky z oblasti štruktúry, funkcií, subjektov, legislatívy ako aj o historickom vývoji finančného trhu v zahraničí a u nás. Vysokoškolská učebnica je určená pre poslucháčov vysokoškolského štúdia technického zamerania a tiež ako základná príručka pre pracovníkov hospodárskej praxe venujúcim sa danej oblasti.

• Vydanie číslo: 2. prepracované
  • Vydanie rok: 2017