Vykurovacie sústavy, cvičenia a ateliérová tvorba

Petráš Dušan , Kalús Daniel , Koudelková Daniela
Skriptá sú určené tak poslucháčom študijného odboru TZB v inžinierskom štúdiu, ako aj študentom odboru Technika prostredia na Strojníckej fakulte STU.

Bezprostredne nadväzujú na rovnomenný titul z roku 1987, ktorý obsahoval základnú teóriu prenosu tepla a hmoty a návrhu vykurovacích sústav vo forme prednášok. A práve ubehnutý čas bol plnohodnotne využitý na ďalšie precizovanie uvedenej problematiky, takže tieto skriptá nadväzujú na teoretické východiská s praktickým aspektom pre prax, teda – výpočet, návrh, posúdenie, konštrukcie, montáž, meranie, regulácia a prevádzka.

• Edícia: Skriptá
  • Vydanie číslo: 3