Revitalizácia obytného prostredia bytových domov

Czafík Michal
Vysokoškolská učebnica s témou revitalizácie obytného prostredia bytových domov poskytuje rozsiahly prehľad, ktorého cieľom je informovať študentov, odbornú verejnosť...

Vysokoškolská učebnica s témou revitalizácie obytného prostredia bytových domov poskytuje rozsiahly prehľad, ktorého cieľom je informovať študentov, odbornú verejnosť, ale i samosprávy o danej problematike a nastaviť témy ďalšieho možného výskumu. Okrem predstavenia témy a hľadania odkazu hromadnej výstavby sú definované pojmy, s ktorými sa architekti stretávajú v praxi a ktorých definície boli v posledných rokoch revidované. Čitateľ sa má možnosť na konkrétnych príkladoch bytových domov oboznámiť s revitalizačnými zásahmi, metodickými postupmi a tiež s názormi a príkladmi z architektonickej praxe.

Viac informácií a ukážkové strany nájdete na našom Facebooku TU

• Vydanie rok: 2021