ŠPECIÁLNE KONŠTRUKCIE POZEMNÝCH STAVIEB, Architektonicko-konštrukčné zásady ochrany budov proti zemetraseniu, Zdravotná neškodnosť budov

Hraška Jozef
Učebné texty sú primárne určené študentom študijného programu architektonické konštrukcie a projektovanie na Stavebnej fakulte STU Bratislava, užitočné však budú aj pre študentov Fakulty architektúry STU a iných stavebných fakúlt na Slovensku.

Učebné texty sú primárne určené študentom študijného programu architektonické konštrukcie a projektovanie na Stavebnej fakulte STU Bratislava, užitočné však budú aj pre študentov Fakulty architektúry STU a iných stavebných fakúlt na Slovensku.

Obsiahnuté informácie venujú pozornosť architektonicko-konštrukčným zásadám zvyšovania seizmickej odolnosti budov a problematike zdravotnej neškodnosti budov. Nezameriavajú sa na teoretické základy, ale poskytujú potrebný prehľad najbežnejších praktických riešení.

• Edícia: Skriptá
  • Vydanie číslo: 1